About us

Rólunk

Az alapító szavai

„Egyszer régen rájöttem, hogy csak a saját cégemben van esélyem arra, hogy kifejthessem ötleteimet. A lézer technikát sokkal magasabb szintre akartam hozni. Ezért megalapítottam a Pentashot céget. Nem mindig volt könnyű, de 2016-ban beigazolódott, hogy jól döntöttem. Akkor az olimpián azok a versenyzők nyertek, akik a mi termékeikkel versenyeztek. Ez az év különben is áttörő volt számunkra. A világkupára mi szállítottuk a célpontokat, és attól fogva a mi megoldásaink jelennek meg minden kontinensen, ahol versenyek zajlanak. A cégünk csak kis vállalkozás, de sok mindent bizonyítottunk. És egyre tovább haladunk.“

Chamrád Jiří, tulajdonos és a jelenlegi CEO

PENTASHOT EU s.r.o. számokban

• A céget 2011-ben alapítottuk meg.
  • Chamrád Jiří, a tulajdonos és a jelenlegi CEO, több mint 25 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.
  • A technológiánkat több mint 50 versenyre szállítottuk.
  • Négy kontinensen bizonyították rátermettségünket.
  • Csak 2015-től a termékeinkkel versenyző sportolók már több mint 60 érmet nyertek az UIPM top versenyeken.

Mivel foglalkozunk

• Az optikai lövészet technológiáival foglalkozunk.
  • Saját termékeket fejlesztünk: lézeres fegyvereket, célokat és kiegészítőket.
  • Együttműködünk verseny-szoftverek és jelzőfények kifejlesztésén.
  • A termékeinket a világ legjobb öttusa versenyzői számára szállítjuk.
  • Partnereinkkel karöltve technológiákat biztosítunk a modern öttusa világbajnokságára, Európa-bajnokságára és a világkupákra.
  • Támogatjuk a kis helyi vállalkozásokat, akikkel megoszthatjuk ötleteinket és az innováció iránti szenvedélyünket.